Uzmanlardan Mutlu Şeflere

Yaklaşık 30 yıldır sütçülük katkıları üzerine hizmet veren Maysa, 2018 yılından beri FRETTA markası ile HORECA pazarında da yerini almıştır. Fretta ürün yelpazesinde; dondurma, gelato, sorbe üretimleri için çeşitli baz ve paste’lerin yanı sıra soft dondurma, frozen yoğurt, sıcak ve soğuk içecek tozları bulunmaktadır.

Maysa Ar-Ge Merkezi tarafından geliştirilen inovatif ürün serisi, özel olarak hazırlanan reçetelerle son ürüne dönüştürülmektedir. Titizlikle gerçekleştirilen üretim aşamalarıyla sizlere lezzetli ve kaliteli ürünler sunulmaktadır.

Uzmanlardan Mutlu Şeflere
Üretim, Satış ve Lojistik

Üretim, satış, lojistik, teknik desteği kapsayan geniş hizmet yelpazesinde teknolojinin en güncel olanaklarından faydalanmaktadır. Maysa’nın hizmet stratejisinin dayandığı temel prensipler; yenilikçi, şeffaflık ve müşteri odaklılıktır. Kurulduğu tarihten bu yana, her yönüyle örnek üretici firma olmayı başarabilmiş olan firma, hedeflerini yurt dışına yönelterek kısa zamanda yurt dışı rakipleri ile rekabet edebilecek hale gelmiştir.

Üretim, Satış ve Lojistik
Ar-Ge

Üretim, satış, lojistik, teknik desteği kapsayan geniş hizmet yelpazesinde teknolojinin en güncel olanaklarından faydalanmaktadır. Maysa’nın hizmet stratejisinin dayandığı temel prensipler.

Ar-Ge